ÇÖZÜMLERİMİZ
Cososys

2004 yılında kurulan CoSoSys, dünya çapında 11 milyondan fazla uç noktaya hizmet veren, inovatif, odaklı ve düzenli büyümeyi hedefleyen, Romanya merkezli bir DLP üreticisidir. CoSoSys’in misyonu, güvenlikten ödün vermeden, dünyanın her yerindeki işletmelerin ve son kullanıcıların, mobilite, taşınabilirlik ve iletişim çözümlerinin performans avantajlarından tam olarak yararlanmalarını sağlamaktır.

Donanım ve sanal cihaz veya bulut altyapısı olarak kullanılabilen Kurumsal ve Küçük-Orta ölçekli işletmeler için şirket içi tam DLP çözümü.
Kullanımı kolay, çoklu platform Veri Kaybını Önleme araçları, USB ve çevresel bağlantı noktalarının kesintisiz kontrolünü sağlar, hareket halindeyken hareket halindeyken ve verilerde tarama yapar, şifrelemeyi zorlar ve kurumsal mobilite yönetimi sunar.

 

Hem ev kullanıcıları hem de kuruluşlar için şifreleme, verilerin güvenliğini sağlamak için kritik bir gerekliliktir. Güvenilir güvenlik için tasarlanan ancak kullanımı kolay olan EasyLock, yerel bir klasörde saklanan, USB depolama aygıtlarına kopyalanan gizli verileri güvence altına almak için çapraz platform çözümüdür.

EasyLock, tercih ettiğiniz konumda şifreli bir alan oluşturur. Özel dosyalarınız veya gizli verileriniz varsa ve başkasının erişimine izin vermekten kaçınmak istiyorsanız, bunları parola tabanlı askeri seviyede AES 256 bitlik CBC modu şifrelemeyle EasyLock ile koruyabilirsiniz. Bir USB flash sürücünün veya taşınabilir sabit sürücünün kaybolması veya çalınması durumunda tehdidi ortadan kaldırın ve bulut hizmetlerinde paylaşılan verilerin güvenli olduğundan emin olun. Windows ve macOS için kullanılabilir.