ÇÖZÜMLERİMİZ
Cyberthint

Cyberthint; siber uzayda (WWW & Deep/Dark Web), şirketinizin ve çalışanlarınızın etkilenebileceği siber tehditlere karşı önceden önlem alınmasını sağlayan gelişmiş bir siber tehdit -önleyici- istihbarat platformudur/ürünüdür.

Nasıl Çalışır?

Aşağıda bahsedilen her servis (özellik) için çalışan AI & ML destekli otomatik robotlar ve siber istihbarat analistlerimiz, Cyberthint sistemine tanımlanan varlıklarınız (alan adı, alt alan adı, URL, IP adresi, IP aralıkları, IP subnet, e-posta adresi, anahtar kelime, kullanıcı adları) için WWW, Deep/Dark Web, sosyal medya, chat grupları, forum siteleri, e-posta listeleri gibi platformlarda sizler için derinlemesine araştırmalar yapmaktadır. Araştırmalar sonucunda elde edilen bulgular sistemimiz tarafından doğrulama aşamasından geçirilerek siz müşterilerimizin özel kullanıcı paneline ve e-posta adreslerine detaylarıyla beraber bildirimleri (alarmları) gönderilmektedir.

 

Cyberthint’in gelişmiş siber tehdit istihbaratı sağlayan teknolojisi ile global ve ülkemize karşı veya doğrudan kurumunuzu hedefleyen siber tehditlere karşı önceden haberdar olun!