ÇÖZÜMLERİMİZ
Exabeam

NEDEN EXABEAM

Exabeam, işletmelerin siber saldırılara daha etkili bir şekilde ulaşmalarını, araştırmalarını ve yanıt vermelerini sağlar; böylece güvenlik operasyonları ve içeriden tehdit ekipleri daha akıllıca çalışabilir.
Güvenlik organizasyonları artık aşırı günlük ücretleri, kaçırılmış dağıtılmış saldırılar ve bilinmeyen tehditler veya manuel soruşturmalar ve iyileştirme ile yaşamak zorunda değil. Exabeam Güvenlik Yönetimi Platformu ile analistler sınırsız günlük verisi toplayabilir, saldırıları tespit etmek için davranışsal analitik kullanabilir ve hem kurum içi hem de buluttaki olay yanıtını otomatikleştirebilir.
Imperva, ArcSight ve Sumo Logic’ten deneyimli güvenlik ve kurumsal BT gazileri tarafından inşa edilen Exabeam, San Mateo, Kaliforniya’da merkezi bir konumdadır. Lightspeed Venture Ortakları, Cisco Investments, Norwest Venture Ortakları, Aspect Ventures, Icon Ventures ve yatırımcı Shlomo Kramer tarafından özel olarak finanse edilmektedir.

Nir, Domingo ve Sylvain bir şirket adı için beyin fırtınası yapmaya başladığında, ilham verenlerin orijinal kaynağı büyük verilerdi. Ürün çok fazla veri işleyecekti – çok, çok gigabayt. Ancak “giga” ve “tera” zaten tüm teknoloji şirketi peyzajı içindeydi. Bu yüzden, kelimenin tam anlamıyla – bir milyar gigabayt olarak bilinen exabyte ‘ı düşündüler. Ayrıca, ürünün çok büyük miktardaki verilerde yer alan ilginç kalıplara ışık tutacağını da düşünüyorlardı! “Exabyte” ve “light beam” kombinasyonları Exabeam adını ortaya çıkardı.